Szukasz dużego i stabilnego drapaka dla kota, który nie przewróci się i będzie zakupem na długie lata? Mamy dla Ciebie szeroki wybór dużych drapaków o różnych szerokościach podstawy i wysokościach. Będą idealnym rozwiązaniem dla kotów największych raz (takich jak Maine Coon) lub całej gromadki mruczków :)

  • nowość
  • nowość

Duży drapak dla kota

Posiadając dostateczną ilość miejsca w mieszkaniu, możesz wygospodarować sporą przestrzeń do zabawy dla swojego kota. Duży drapak dla kota ucieszy każdego mruczka. Wiadomo, że kot bez drapaka to kot nieszczęśliwy. Warto wychodzić naprzeciw potrzebom kota, inaczej może się skończyć zniszczonymi meblami. Kot potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł się wyciągnąć, spiłować pazury i zaznaczyć swoją obecność. Instynkt nakazuje mu wpinać się jak najwyżej, aby z góry mieć podgląd na swoje terytorium. Wysoki drapak dla kota doskonale spełni tę potrzebę. Wybierając taki drapak, trzeba zwrócić szczególną uwagę na jego stabilność i mocowanie. Kiepskiej jakości niestabilny drapak może narazić kota na niebezpieczeństwo. Warto też dowiedzieć się jaką masę ma drapak. Ciężki solidny drapak wytrzyma nawet najbardziej energiczne zabawy kota, bez ryzyka, że coś się pod nim załamie. Duże drapaki dla kota posiadają w swojej ofercie sporo ciekawych modeli. Każdy właściciel znajdzie coś idealnego dla swojego pupila i dla siebie. Drapak może idealnie wkomponować się w wystrój wnętrza. Wystarczy wybrać pasujący kolor obicia.

Drapak jako strefa zabaw dla Twojej pociechy

Duży drapak dla kota może być doskonałym placem zabaw. Dostarczy kotu rozrywkę na wiele godzin. Dzięki temu nie ma obawy, że kot się będzie nudził w mieszkaniu pod nieobecność właściciela. Zapewnienie kotu zajęcia jest ważnym zadaniem, zwłaszcza jak chce się zachować meble w dobrym stanie. Drapak wysoki oferuje dużą powierzchnię, na której może się znaleźć spora ilość ciekawych elementów. W takich drapakach można znaleźć półki, obrotowe hamaki, domki świetnie nadające się na kryjówki, jak i do odpoczynku. Ciekawym urozmaiceniem mogą być drabinki, które posiadają niektóre modele i sznury do zabawy.

Dużo przestrzeni do reklasu

Duża powierzchnia spania zapewni kotu doskonały wypoczynek po długiej, wyczerpującej zabawie. Pluszowe wykończenie spodoba się każdemu miłośnikowi miękkości. Dodatkowe poduszki znajdujące się w większości zestawów są tym, co koty uwielbiają. Każdy kot chętnie będzie spał na miękkim wygodnym legowisku. Stabilny drapak dla kota pozwoli właścicielom odetchnąć. Gwarancja bezpieczeństwa pozwoli na zajęcie się innymi sprawami niż zamartwianie się o swojego towarzysza.

Duże drapaki dla kota rasy Maine Coon i innych dużych ras 

Duże drapaki mogą być świetnym rozwiązaniem dla dużych ras kotów. Bez problemu się wszędzie zmieszczą i będą mogły się w pełni wyciągnąć. Zapewnią również wygodę podczas spania. Takie drapaki są też dobrym pomysłem, jeżeli jest się posiadaczem wielu kotów. Będą mogły się cieszyć dużą ilością miejsca i wspólną zabawą. Drapak dla kota Maine Coon nie musi być specjalnie dedykowany dla niego. Wszystkie wysokie drapaki powinny spełnić oczekiwania tej konkretnej rasy. Najważniejszy jest wybór odpowiednio ciężkiego drapaka. Liczy się również jego stabilność. Drapak nie może się chwiać, gdy kot na niego wskakuje. Jeżeli kot jest ciężki, niestabilny drapak może być przewrócony samą siłą rozpędu

Wysoka jakość i zakup na lata

Wybierając duży drapak dla kota, trzeba się kierować przede wszystkim jego jakością. Zakup drapaka dla kota jest inwestycją na lata. Możliwość zakupu części zapasowych pozwala na zaoszczędzenie przez właściciela pieniędzy, które może spożytkować na inne kocie atrakcje. Znalezienie odpowiedniego drapaka dla kota i jego właściciela jest trudnym zadaniem. Najważniejsze jest określenie, czego się wymaga. Gdy już wiadome będzie, jakie kryteria ma spełnić, odszukanie konkretnego modelu nie będzie takie trudne. Radość kota jest wystarczającą nagrodą za podjęty trud.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl